סוככי מסך לסגירת מרפסות ופרגולות

המסכים של חברת אורבניקה הם יריעות בד או PVC או רשת צפופה מסוג קופקו ונמתחות מלמעלה למטה, ובכך יוצרות מחיצה שקופה או אטומה, לבחירתכם. במקרים רבים, המסכים מהווים השלמה לפרגולות קיימות, הפותרים את סגירת הפרגולה. המסכים מונעים חדירת קרני שמש נמוכה, רוח או גשם, ומאפשרים פרטיות מלאה. לבחירתכם, מגוון מסכים עם מסילות, כבלים או מוטות נירוסטה לפתיחה קלה ונוחה בקיץ ובחורף, בפתיחה ידנית או חשמלית.

סוככי מסך הינם סוככים  אנכיים המשמשים כסוג של קירות חשמליים סוככי המסך מותאמים לצרכי הצללה צידית של חללים מקורים, ואין זה משנה אם מדובר בהצללת חדרי מגורים, פרגולות או מבנים שונים המשמשים כאמצעי סגירה של חללים פתוחים.

היתרון המרכזי של סוככי מסך טמון בעובדה שהם מונעים באופן הרמטי חדירה של קרני שמש, רוח וגשם, ובנוסף, הם מהווים אמצעי יעיל לשמירה על הפרטיות בתוך החלל המקורה. כיום, תוכלו למצוא היצע הולך וגדל של סוככי מסך נגד גשם ורוחות וזאת לצד דגמים אופטימאליים של סוככי מסך נגד קרני השמש, כאשר ישנם לא מעט דגמים היכולים לשמש אתכם לאורך כל ימות השנה, וזאת לנוכח העובדה שחומר הגלם ממנו הם מיוצרים מהווה אמצעי מיגון וסיכוך גם מפני קרני השמש וגם מפני גשם ורוחות.

הדגמים השונים של סוככי המסך מיוצרים מיריעות בד שמשונית ו/או מיריעות PVC, כאשר בגוף הסוכך מותקנים מוטות נירוסטה, מסילות אלומיניום או כבלים שלמעה מאפשרים פתיחה של הסוכך עד לנקודה בה הם מופיעים בהתאם למידת ההצללה הרצויה לכם ו/או בהתאם לאופן הסגירה הרצוי לכם: מלא או חלקי. לסוככים עצמם ניתן להוסיף מנגנוני פתיחה וסגירה ידניים או חשמליים, כאשר סוכך מסך ידני ניתן לפתיחה וסגירה באמצעות מנואלה ואילו סוכך מסך חשמלי ניתן לפתיחה וסגירה באמצעות מנוע חשמלי הנשלט באמצעות שלט רחוק או כפתור לחיצה ייעודי.

סוכך ZIP

Sunmaster Pic 8

סוכך Sunmaster

Zip Roof Pic 2

סוכך Roof Zip