עולם חדש של נוחות וסגנון

פתרונות הצללה במגוון עיצובים ובטכנולוגיה מתקדמת

אורבניקה היא הכתובת המובילה שלך להצללה, קירוי ופתרונות חוץ. עם מחויבות למצוינות, התאמה גבוהה לצרכיך, אנו מעמידים לרשותך טווח רחב של מוצרים פונקציונליים ומעוצבים להפליא שמעניקים לך שליטה מלאה באור השמש. יחד ובלחיצת כפתור נהפוך את חללי המגורים שלך למקומות קסומים של נוחות וחוויה אסתטית. (בלי מפלט)

מובילים חדשנות בתחום ההצללה

סוד ההצלחה שלנו טמון במחויבות הבלתי מתפשרת לעבודה עם מערכות הצללה המצוידות בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. אנו מקפידים על סטנדרטים אירופאיים מחמירים ומקפידים על שיתופי פעולה עם יצרנים מובילים בתחום כדי להבטיח שיעמדו לרשותך הטובים שבפתרונות.

מומחיות מקצועית בכל ההיבטים

כדי להבטיח שכל פתרון יותאם עבורך באופן מדויק ועל מנת שנוכל למצות את המיטב מהחלל שלך עם מוצרי ההצללה האידיאליים, אנו מעמידים לרשותך צוות מומחה ומנוסה בעל וותק של למעלה משני עשורים בתעשייה. אנו מקדישים את הזמן ללמוד את הצרכים ומאפייני המיקום שלך במדויק ומפתחים עבורך פתרון שנתפר ככפפה ליד לחלל שלך.

אנו נותנים ייעוץ ועובדים בשיתוף פעולה עם אדריכלים, יזמים, וחברות פיקוח לביצוע פרויקטים מורכבים ויחודיים.

Abou Pic
Home Product Pic 1

סוככים

Home Product Pic 2

פרגולות אלומיניום BIOCLIMATICS

Home Product Pic 3

פרגולות

Home Product Pic 4

סגירות חורף

Home Product Pic 5

מערכות זכוכית

Home Product Pic 6

מוצרים חדשים

טווח רחב של פתרונות מתקדמים לבית ולעסק

היצע המוצרים שלנו מתפרש ונותן מענה לכל הצרכים הפונקציונליים במבנה שלך החל מבתים פרטיים, מרפסות שמש ועד למסעדות ואולמות אירועים – מפתרונות קירוי והצללה, דלתות וחלונות זכוכית ועד לסוככים, מסכים חשמליים, פרגולות חשמליות, זכוכית נאספות וגגות הזזה חשמליים. לכל הפתרונות שלנו מכנה משותף אחד – איכות בלתי מתפשרת הן ברמת חומר הגלם, הן במנגנוני הפתיחה והן באמינות היצרן.

שירות מותאם אישית, תוצאות יוצאות דופן

שביעות הרצון שלך ניצבת בלב העשייה שלנו

אנו באורבניקה מבינים שכל לקוח מביא עמו עולם שלם וייחודי של צרכים, העדפות וחלומות. עבורנו, כל אלו הם הקווים המנחים המאפשרים לנו לנווט ביעילות בכל תהליך קבלת ההחלטות. אנו מחויבים להעניק לך יחס אישי, קשוב ומקצועי ופועלים בכל הכלים העומדים לרשותנו כדי להבטיח שנוכל לממש את החזון שלך עם פתרונות אמינים, חכמים ומקצועיים ללא פשרות. התהליך היצירתי המשותף שלנו מתחיל בשיחת אפיון בה נלמד את הצרכים שלך לעומק ונפתח יחד בחשיבה משותפת את הפתרון השלם עבורך.

לתחילת החוויה אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים כאן ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם.

אנו נציגים ומשווקים של: